Силові мережі низької напруги. Клас 1+2 (B+С) Iimp = 25 кА. Промислова серія.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/3+1

  FLP-B+C MAXI V/3+1

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● комплект триполюсного надпотужного комбінованого розрядника струму блискавки та закритого потужного іскрового розрядника, підключених у режимі 3+1 ● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для будинків, адміністративних та промислових об'єктів, а також допоміжних розподільчіх щитів великих об'єктів.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/4

  FLP-B+C MAXI V/4

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● чотириполюсний потужний комбінований розрядник струму блискавки● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для будинків, адміністративних та промислових об'єктів, а також допоміжних розподільчіх щитів великих об'єктів.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/3

   FLP-B+C MAXI V/3

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● триполюсний потужний комбінований розрядник струму блискавки● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для будинків, адміністративних та промислових об'єктів, а також допоміжних розподільчіх щитів великих об'єктів.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/1+1

  FLP-B+C MAXI V/1+1

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● потужний комбінований розрядник струму блискавки із закритим потужним іскровим розрядником, підключеним у режимі 1+1● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для об'єктів з однофазним електроживленням, а також для допоміжних розподільчіх щитів великих об'єктів.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/2

  FLP-B+C MAXI V/2

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● двополюсний потужний комбінований розрядник струму блискавки● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для будинків, адміністративних та промислових об'єктів, а також допоміжних розподільчіх щитів великих об'єктів.

 • пзіп saltek FLP-B+C MAXI V/1

  FLP-B+C MAXI V/1

  змінний модуль, візуальна сигналізація несправності, можливість блокування модуля● потужний комбінований розрядник струму блискавки● призначений для встановлення в проводках ПН на межі зон LPZ 0 та LPZ 1, перш за все, в головних розподільчих щитах● для захисту від перенапруги при прямому та непрямому ударі блискавки. Підходить для будинків, адміністративних та промислових об'єктів, а також допоміжних розподільчих щитів великих об'єктів.

ПЗІП SALTEK FLP-12,5 V/3

Силові мережі низької напруги. Клас 1+2 (B+С) Iimp = 12,5 кА. Професійна серія.

ПЗІП Салтек SLP-275 V/3

Силові мережі низької напруги. Клас 2 (C) In = 20 кА

ПЗІП SALTEK DA-275 V/3+1

Силові мережі низької напруги. Клас 3 (D) In = 5 кА

ПЗІП Салтек SLP-PV700 V/Y

Сонячна енергетика. Фотовольтаїка. Клас 1+2 (B+С) Промисловий та приватний сектор.

ПЗІП Saltek DPF-024-DC-16

Ethernet. Телекомунікації. АСУ. Інформаційні лінії

ПЗІП SALTEK DA-320-LED

Освітлення

Made with